Czyszczenie kominów w Warszawie

Z upływem czasu wszystkie kominy ulegają zanieczyszczeniu, ponieważ w ich wnętrzu osiada sadza. Aby przywrócić prawidłową drożność przewodów, należy pozbyć się z nich wszelkich zalegających zabrudzeń. Czyszczenie kominów w Warszawie to jedna z oferowanych przeze mnie usług. Zalecam regularne usuwanie zanieczyszczeń z przewodów kominowych, ponieważ w ten sposób poprawia się siłę ciągu oraz gwarantuje ich właściwą drożność. Co więcej, udrażnianie kominów usprawnia działanie kotłów grzewczych. Z usług kominiarskich należy korzystać regularnie, ponieważ w ten sposób zwiększa się poziom bezpieczeństwa użytkowników danego obiektu budowlanego. Brak przeglądów kominów i nieczyszczenie przewodów prowadzi do odkładania się sadzy, a to grozi pożarem oraz zaczadzeniem.

Do udrażniania kominów w Warszawie wykorzystuję specjalistyczne sprzęty, w tym np. szczotki obrotowe i wałki rotacyjne. Z oferowanych przeze mnie usług czyszczenia przewodów kominowych mogą skorzystać właściciele i użytkownicy domów jednorodzinnych oraz wielorodzinnych. Podejmuję się również udrażniania kominów w biurowcach, magazynach, fabrykach i wszelkich innych budynkach tego rodzaju.

  Czyszczenie wentylacji w Warszawie

Klienci mojej firmy mogą korzystać z usługi czyszczenia kanałów wentylacyjnych. Prace w tym zakresie przeprowadzam na terenie Warszawy i okolicznych miejscowości. Do czyszczenia wentylacji wykorzystuję m.in. szczotki obrotowe, które pozwalają na usunięcie poważnych zabrudzeń. Stosuję także środki bakteriobójcze. Moi Klienci coraz chętniej wybierają usługi czyszczenia kanałów wentylacyjnych na sucho. Metoda ta polega na zastosowaniu odkurzacza lub sprężonego powietrza, aczkolwiek w przypadku trudniejszych do usunięcia zabrudzeń konieczne jest użycie pary wodnej. Wszystkie osoby zainteresowane przeglądem kominiarskim i udrażnianiem przewodów kominowych oraz czyszczeniem wentylacji w Warszawie, zapraszam do współpracy. .

Skontaktuj się