Oferta firmy
1. Sprawdzanie sprzętu Ppoż dozór i eksploatacja: Gaśnice, Hydranty, Klapy dymowe, Drzwi Ppoż, GAZEX

2. Roczna kontrola przewodów wentylacyjnych w budynkach wielorodzinnych przegląd gazowy możliwość wydruku pomierzonych wartości

3. Opinia kominiarska do sanepidu

4. Odbiór domów mieszkalnych

5. Opinie Kontrola przewodów kominowych

6. Roczna kontrola przewodów kominowych w pojedynczym lokalu

7. Czyszczenie przewodów kominowych

8. Sprawdzenie szczelności instalacji gazowej

9. Wpuszczenie wkładu typu ALUFOL do oględzin indywidualnie

10. Udrożnienie przewodu kominowego

11. Zakładanie siatek na kominy

12. Udrożnienie przewodu kominowego wraz w wykuciem rewizji i zamurowaniem. Czyszczenie mechaniczne przewodu kominowego

13. Montaż nasady kominowej

14. Czyszczenie rynien

15. Pomiary ciągów kominowych

16. Przeprowadzanie okresowych kontroli szczelności urządzeń instalacji gazowej

17. Stała konserwacja oraz kompleksowa obsługa kotłowni na paliwa stałe, płynne i gazowe

18. Opiniowanie przewodów kominowych i urządzeń grzewczych na potrzeby Gazowni

19. Profesjonalna obsługa administracji, wspólnot mieszkaniowych z możliwością zawierania stałych umów

Oferta naszej firmy

Aby wentylacja i instalacje kominowe działały w pełni sprawnie przez długi czas, powinny być regularnie kontrolowane. Dzięki temu mieszkańcy jednorodzinnych domów i innych budynków ograniczają ryzyko zaczadzenia, pożaru lub pogorszonego ciągu w kominie. Warto podkreślić, że przegląd kominiarski jest wręcz koniecznością, o której powinien pamiętać każdy właściciel obiektu. Moi klienci mogą liczyć na profesjonalne czyszczenie kanałów wentylacyjnych w Warszawie oraz innych elementów, takich jak komin. Gwarantuję im fachową pomoc w niezawyżonych cenach.

Czyszczenie komina – przegląd kominiarski

Z biegiem czasu każdy komin ulega zabrudzeniu, ponieważ w jego wnętrzu zaczyna osiadać sadza, której należy się pozbyć. Podczas jego czyszczenia wykorzystywane są specjalistyczne sprzęty, dzięki czemu tego typu prace przeprowadzane są sprawnie i jednocześnie dokładnie. Przeglądem kominiarskim powinni zainteresować się nie tylko mieszkańcy domów jednorodzinnych, ale i użytkownicy obiektów, takich jak biurowce, fabryki czy hale magazynowe. Jedynie wtedy będą one bezpieczne w użytkowaniu.

Na czyszczenie komina decydują się często osoby, które zauważyły pył unoszący się w powietrzu oraz nieprzyjemne zapachy we wnętrzach. Czynność ta w znacznym stopniu poprawia siłę ciągu, zapewnia drożność wszystkich przewodów, a na dodatek usprawnia pracę kotła i wpływa na bezpieczeństwo jego użytkowania. Przeglądy kominiarskie i usługi związane z czyszczeniem komina powinny być wykonywane regularnie, ponieważ zalegająca w jego wnętrzu sadza niejednokrotnie prowadzi do powstawania pożarów. Klienci mojej firmy z Warszawy, mogą liczyć także na uszczelnianie omawianych elementów, chroniące przed dostawaniem się do wnętrz dwutlenku węgla. Od lat oceniam stan kominów oraz proponuję wykonanie niezbędnych napraw.

Czyszczenie kanałów wentylacyjnych

Zajmuję się również dbaniem o kanały wentylacyjne w Warszawie. Oznacza to, że zakres moich usług związany jest z dokładnym czyszczeniem wentylacji za pomocą specjalistycznych akcesoriów gwarantujących satysfakcjonujące rezultaty, takich jak szczotki obrotowe oraz środki bakteriobójcze. Szczególnym zainteresowaniem cieszy się usuwanie zabrudzeń na sucho z wykorzystaniem sprężonego powietrza lub odkurzacza, choć niekiedy wskazane jest użycie pary wodnej. Wszystkim zainteresowanym oferuję profesjonalny przegląd kominiarski oraz udrażnianie nawet najbardziej zabrudzonej wentylacji w korzystnych cenach, krótkim czasie i z należytą starannością.